VartoНаше життя з кожним роком стає все швидше та насиченіше. Ми за добу намагаємось зробити безліч справ, а на наступний день плануємо ще більше, ніж за попередній. І цей ритм обумовлений навколишнім світом.

Ви не помічали, що про деякі повсякденні речі, котрими ми користуємось зараз, років 15 назад ми й мріяти не могли. Теж саме стосується і кредитів.

За Радянських часів кредитування було неможливе, і займи мали майже підпільний характер. Зараз на кожному кроці вам пропонують кредити. І це також обумовлено стилем та темпом життя.

Ми впевнені, що хоча б один раз люди замислюються над питанням, а чи варто користуватись кредитами? Ми спробуємо надати вам відповідь.

Кредитні кошти — це швидкий спосіб вирішити фінансове питання. Так-так, швидкий і зручний. Вам не потрібно бігати по сусідах і пояснювати навіщо треба кошти. Не потрібно звітувати, коли ви їх віддасте. І чому треба саме зараз, а не потім. Це кошти, які розв'язують певні тимчасові питання чи проблеми. Ось навіщо чекати на купівлю машини, відкладаючи на певний час це питання, якщо можна скористатись кредитом, і вже сьогодні сісти за кермо. Або для всіх літнє і болюче питання ремонту. Знаючи, що одразу ви не в змозі зробити ремонт за власні кошти, чому не скористатись кредитом, щоб зробити життя комфортніше. А про лікування ми зовсім мовчимо. Це той випадок, коли кредит за декілька годин, може врятувати життя людини. Бо наша медицина як завжди “безкоштовна”.

Головне правило користування кредитами — це знати чітко навіщо він вам потрібен. Тоді кошти будуть направлені на правильні цілі, і всі будуть задоволенні.

ТОВ “Мікрокредит” надає кредити до 25000 гривень на будь-які цілі клієнта. Ми цінуємо час, тому рішення по кредиту ви отримаєте протягом дня, а то й години. Бо користуватись кредитами від “Мікрокредит” - це одне задоволення!